Frezowanie

Lepiku – Subitu – Wylewek

Pierwszym krokiem do położenia, nowej, wymarzonej podłogi drewnianej, jest usunięcie starej warstwy. Ten zabieg może nastręczać pewnych trudności, bowiem technologia kładzenia posadzek z drewna opierała się niegdyś na klejeniu ich substancjami, których dziś trudno jest się pozbyć.

 

Jedną z naszych sztandarowych usług jest frezowanie betonowych posadzek, czyli obróbka mechaniczna, której celem jest przygotowanie ich do m.in. położenia ogrzewania podłogowego,  izolacji lub nowych warstw podłogi. Efektem naszej pracy jest równa, odnowiona, pozbawiona zanieczyszczeń powierzchnia.

Frezowanie wylewek

Montaż oszczędnego, wygodnego, bezpiecznego i zdrowego ogrzewania podłogowego wymaga odpowiedniego przygotowania podłoża tj. wycięcia w wylewce odpowiednich rowków. Do wydrążenia kanałów o głębokości 2 cm, w których układane są rurki grzewcze, stosujemy specjalny sprzęt, który pozwala wykonać frezowanie wylewek Łódź zgodnie z projektem (odległość pomiędzy rowkami jest zachowana), w stosunkowo krótkim czasie, bez zbędnego i uciążliwego bałaganu (powstały podczas pracy maszyny pył pochłania odkurzacz), bez niespodziewanych problemów (dzięki możliwości regulacji głębokości nie zachodzi obawa uszkodzenia innych instalacji).

Frezowanie subitu

Okryty niesławą z powodu szkodliwego wpływu na zdrowie człowieka subit jeszcze w wielu mieszkaniach stanowi lepiszcze parkietów. Smołowata i toksyczna substancja, podobnie jak eternit, powinna być niezwłocznie usunięta, w tym wypadku zeszlifowana z całej powierzchni. Jak  na specjalistów przystało, do frezowania subitu przygotowujemy się starannie – wszelkie prace przeprowadzamy z zachowaniem wszelkich norm BHP, gdyż dbamy i chronimy zdrowie naszych pracowników. Stosujemy także nowoczesne i wydajne maszyny – frezarki zaopatrzone w specjalny worek na pył, chroniący przed przedostaniem się na zewnątrz drobin o niewielkiej średnicy.

Frezowanie lepiku

Jest tylko jeden efektywny i skuteczny sposób na usunięcie kleju łączącego beton z płytkami ceramicznymi, panelami drewnianymi, ozdobnymi kamieniami i innego typu dekoracjami – mechaniczne szlifowanie betonu. Frezowanie lepiku, czyli obróbka umożliwia całkowite usunięcie starego kleju i pozostawia powierzchnię gładką, równą, jednorodną i gotową do dalszych prac. W naszym wykonaniu proces usuwania lepiku jest procesem skutecznym i bezpiecznym – podczas pracy wykorzystujemy zdobyte doświadczenie, wiedzę i specjalistyczne narzędzia.

Wymienionej wyżej prace wydają się być łatwe do wykonania – to jednak pozory. W rzeczywistości są niewdzięczne, pracochłonne i niebezpieczne, dlatego warto powierzyć je profesjonalistom.